Loading...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

TOPTAN SATIŞ / WHOLESALE

TOPTAN SATIŞ VE İMALAT

ENMADAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak mevcut kataloğumuzda ve sitemizde olan ENMADAM markalı tüm ürünleri bünyemizde imal etmekteyiz.
Kendi atölyemizde, kendi hammaddelerimiz ile üretimini gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerin toptan, perakende ve imalat satış hizmetini sağlamaktayız.
Siz değerli müşterilerimiz dilerse toptan olarak, dilerse markasına özel sıfırdan imal ettirebilirsiniz. Ek olarak kendi modellerini veya piyasada bulunan mevcut ürünlerin imalatını da sağlamaktayız. Özel üretim kategorisine giren bu ürünlerde isteklerinizi belirtip model numunesi ile birlikte üretim sağlayabilirsiniz.
ENMADAM olarak tüm bu imalat sürecine kutu&paketleme desteği de sunmaktayız. Markanıza ait kutu ve etiket üretimi de yaptırabilir, ürünleri tamamen kendi markanızın kutusu, hijyen etiketi, jelatini ile imal ettirebilirsiniz. 
Ürün portföyümüzde bulunan ürünleri yüksek kalite/orta kalite olmak üzere en uygun fiyatlara imal etttirebilir veya toptan satın alabilirsiniz. 
Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
İLETİŞİM:

TEL/WHATSAPP: +90 544 610 18 26
MAİL: [email protected] / Ömer Faruk Kabakulak
WHOLESALE SALES AND MANUFACTURING

ENMADAM TEXTILE INDUSTRY AND TRADE LTD. Şti. as a company, we manufacture all ENMADAM branded products in our existing catalog and on our website.
We provide wholesale, retail and manufacturing sales services of these products, which we produce with our own raw materials in our own workshop.
You, our valued customers, can have it manufactured wholesale if you wish, or custom-made from scratch for your brand. In addition, we also provide our own models or the manufacture of October products available on the market. You can specify your requests for these products, which fall into the special production category, and provide production together with the model sample.
As ENMADAM, we also offer box & packaging support for this entire manufacturing process. You can also have the production of boxes and labels belonging to your brand, you can have the products manufactured completely with the box, hygiene label, gelatin of your own brand.
You can have the products in our product portfolio manufactured at the most affordable prices, including high quality / medium quality, or you can buy wholesale.
You can contact us for more detailed information.
CONTACT:

TEL/WHATSAPP: +90 544 610 18 26
MAİL: [email protected] / Ömer Faruk Kabakulak
TOPTAN SİPARİŞ HATTI
Loading...