İMALAT

Date: 09.02.2023 12:42
İMALAT
İMALATIMIZ

ENMADAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak toplam 2 atölyemizde üretim sağlamaktayız. Gerek hammaddelerin temini, gerek ürünlerin dikimi konusunda birinci elden üretim sağlamaktayız. Her ürün, her aşamasında kontrolümüzden geçmektedir. 
Bu sürecin bize avantajları; hata oranını minimalize etmek, hijyen unsurlarını pür dikkatle yerine getirmek ve üretim aşamasının her noktasında müdahale ve kontrol imkanı sağlamakta.
Ayrıca sıfırdan imalat yapmamız müşterilerimiz için de sayısız avantaj sağlamakta. Elinizdeki ürün numunesini birebir ürettirebilmek, istediğiniz miktarda üretim sağlayabilmek, ürünüze ve markanıza özel kutu, etiket ve jelatin yaptırabilmek bu avantajlar arasında yer alıyor. 
Toptancı değil imalatçı olmamız piyasadaki fiyat rekabetiyle başa çıkabilmenize, istediğiniz kalitede ürünü en uygun fiyata ekstra komisyon veya kar marjı girmeden ulaşabilmenize olanak sağlıyor. 
Üretim kapasitemiz aylık yaklaşık 100.000 adet ürünün üzerinde olması sebebiyle hem tedarik hemde ürüne ulaşma konusunda herhangi bir aksama yaşamıyorsunuz. 
Bu konudaki aklınıza takılan herhangi bir durumu bize iletişim kanallarımızdan sorabilir, imalat hakkında bilgi ve sipariş için her zaman ulaşabilirsiniz
Hayırlı bol kazançlar dileriz. 

ENMADAM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 

OUR PRODUCTION


ENMADAM TEXTILE INDUSTRY AND TRADE LTD. Şti. we provide production in a total of 2 workshops. We provide first-hand production both in the supply of raw materials and in the planting of products. Jul. Every product passes through our control at every stage. 
The advantages of this process are to minimize the error rate, to carry out the hygiene elements carefully and to provide the possibility of intervention and control at every point of the production stage.
In addition, our manufacturing from scratch also provides numerous advantages for our customers. Being able to have the product sample you have produced individually, being able to provide the desired amount of production, being able to have special boxes, labels and gelatin made for your product and brand are among these advantages Dec. 
Being a manufacturer, not a wholesaler, allows you to cope with the price competition in the market, to get the quality product you want at the most affordable price without entering extra commission or profit margin. 
Since our production capacity is over about 100,000 pieces of products per month, you do not experience any disruption in both supplying and reaching the product. 
You can ask us any situation that you have in mind about this issue through our communication channels, you can always contact us for information about manufacturing and ordering
We wish you a lot of good earnings. 

ENMADAM TEXTILE INDUSTRY AND TRADE LTD. Şti.
Kategoriler
    TOPTAN SİPARİŞ HATTI
    Loading...