Güvenli Alışveriş

Değerli müşterimiz bu ürün 4lü paketi ile satılmaktadır. Asortik ve Karışık renklerden oluşan harika karışık set böylece hem çeşi hem de en ekonomik fiyat ile size fayda sağlayacaktır.

Lüks Belınay ürünleri Kayın ağacından üretilen ve eşsiz bir konfora ve rahatlığa sahip MODAL denilen malzemenin doğal , yaş ve kuru mukamet yüksek bir lif çeşididir. Ayrıca yıpranmalara karşı yüksek dayanıklılık gösteren materiyali yine özellikle hassasiyet gösterdikleri " nem transferi ” açısından başarılıdır . Böylece; En sıcak , rutubetli, ve nemli iklimlerde konforunu , modalın ve viskonun elinizden kum gibi akan yumuşaklğını hemen her koşulda hissedersiniz.

Ürünler; % 50 Modal , % 40 Cotton ( pamuk) , %10 Lycra %20 oranları arasında Polyamid ve Bazı ürünlerde %90 Cotton ve yine %10 Lycra materiyallerinden imal edilmiştir .

Kanserojen madde veya Hijyene aykırı bir unsur bulunmamaktadır.Uygun yıkama ve kullanma talimatlarma uyulmasına rağmen bozulma , yıpranma vs renk atmasıv veya ürün de çekme gibi sorun veya şikayetlere rastlanılmamıştır.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
TOPTAN SİPARİŞ HATTI